Güvenlik Kamerası Alırken Nelere Dikkat Edilmeli

Güvenlik kamerası ve güvenlik kamera sistemleri son dönemde oldukça rövanştadır, Bir Çok site ve bir çok pazaryeri E-ticaret sitelerinde güvenlik kamera sistemlerine rastlamak mümkün peki Güvenlik kamerası alırken nelere dikkat etmeliyiz ?

Öncelikle Kamera Sistemlerini internet üzerinden alırken dikkat edilmesi en büyük husus satıcının bir web sitesi olmasıdır ve mut lakada satıcının kaç yıllık satış yaptığıdır. internet üzerinden merdiven altı bir çok firma bulunmaktadır. Siz Kamera Sistemini Satın aldıktan sonra bu firmalar mağaza isimlerini değiştirerek veya firmalarını kapatarak bir daha sizinle muhatap olmazlar.

İnternet Üzerinden aslında elektronik ürün almak veya kamera sistemi almak bir çok kez pişmanlık değildir çünkü bir çok kamera kurulumu yapan firma kapatıp gitsede kaliteli bir çok kamera satan yıllarını bu işe adamış firmalar İnternet üzerinde toptan ve Perakende kamera satışlarına devam etmektedir.

İnternet Üzerinden Güvenlik Kamerası Alacaklara Tavsiye

İnternet üzerinden daha uyguna kamera sistemi alıp Evinize İşyerinize vb. yerlere kamera kurdurmak istiyorsanız size harika bir önerimiz Var Magazabudur.com Türkiye’nin Güvenilir hızlı ve kaliteli E-ticaret Platform Sitesidir Ve ürünlerini Kendi E-ticaret platformlarında yalnızca 7 Yılı aşkın firmalara ve bilinen yıllarını vermiş kamera sistemleri işi yapan markalara izin verir. Bu Sayede merdiven altı sahte ucuz ve kalitesiz kamera sistemi satıcılarına bünyesini barındırmaz. Eğer aldığınız üründe sorun yaşamanızda Paranız MagazaBudur.com Güvencesi ile Her zaman havuzda bekletilerek sorununuz çözülmedikçe verdiğiniz ücret satıcıya aktarılmaz .

Güvenlik Kamera Sistemi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

İhtiyacınıza en uygun kamera sistemini seçebilmek için, sistemi 3 ayrı aşamada incelemeliyiz:

Kamera,

Kayıt sistemi,

İzleme sistemi seçimi.

Kamera seçimi

Kameranın kullanılacağı ortam

İlk olarak kameranın iç ortamda mı yoksa dış ortamda mı  olacağı ve bu kategorilendirmeye göre kamera kasası tercih edilmesi doğru bir eylem olacaktır. Dış ortamda kullanılacak kameraların korumalı olmasına dikkat edilmelidir. Bundan dolayı çoğunlukla dış ortamda IP koruma modellerinden birine (IP65, IP66 vb.) yani bullet kamera veya muhafazalı kutu kamera kullanılmaktadır. Bu modellerin kendi içinde ayrılmasının nedeni bazıları toz ve yağmur benzeri kameranın çalışma mekaniğini etkileyecek, görüntü kaydını zorlaştırıcı olaylara karşı dayanıklılıklarının değişmesidir.

Çözünürlük

IP sistemler ile AHD  sistemler ile en önemli farkı yüksek çözünürlük avantajıdır. Büyük boyutlu ve kaliteli görüntü istendiğinde, AHD Sistemler bir adım öne çıkmaktadır. Örneğin AVM ve hastane gibi kamuya açık alanlarda güvenlik ihlali (hırsızlık, saldırı vb) çok fazla olduğundan, çözünürlüğü yüksek kameralar seçilmelidir.

Teknoloji

Bir sistemi kurarken üst yapının tasarlanması kadar alt yapı da tasarlanması da çok önemlidir.

 Kayıt Sistemi Seçimi

Kayıt & Depolama

Kayıt sisteminin seçimi için kameraların hangi çözünürlükte olması gerektiği, kaç fps (saniye başı gösterilen kare sayısı) aldığı ve kaç gün kaydedeceğinin belirlenmesi gibi ince ayrıntılara dikkat edilmelidir.

Harici Kayıt Birimleri & Genişleme Üniteleri

Kayıt cihazı kapasitesinin yetersiz olduğu durumlarda genişleme üniteleri kullanmak, bize en uygun çözümü sunacaktır. Bu birimler, analog veya IP sistem olmasına bakılmaksızın doğrudan uyumlu kayıt cihazlarına bağlanabilmektedir.

Güvenlik Kamerası FiyatlarıKamera Sistemleri Fiyatları  – Dvr Kayıt Cihazı FiyatlarıBebek Kamera FiyatlarıGizli Kamera Fiyatları 

Not Bırakın Biz Sizi Arıyalım (Proses Güvenlik 0216-473-72-77)

güvenlik kamerası bayanlara özel masaj alışveriş sitesi